Мінекономіки збільшило перелік української сільгосптехніки, вартість якої відшкодовується державою в рамках бюджетної програми “Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників”.

До оновленого переліку включили 203 підприємства. Номенклатура їх продукції збільшилася на понад 2 000 одиниць с/г техніки до 16 802 найменувань.

Це гарний стимул для виробників реалізувати свою продукцію та збільшити доходи, а фермерам оновити парк сільгосптехніки, адже держава відшкодовує 25% її вартості, прокоментував Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економіки України Олексій Любченко.

До переліку, зокрема, входять трактори, самохідні та причіпні обприскувачі, зернозбиральний самохідний комбайн, зерновози, посівні комплекси. Отримати компенсацію можна і на технологічне обладнання для комбікормових заводів та елеваторних комплексів, обладнання для систем крапельного зрошення.

Повний перелік української сільськогосподарської техніки та обладнання, на які можа отримати компенсацію розмістили на сайті Мінекономіки.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram