ОТП Банк оновив умови агрокредитів

ОТП Банк надаватиме фінансування діючим та новим клієнтам-аграріям за оновленими, унікальними для українського ринку, умовами. Про це розповів начальник відділу «Агро Фабрика» Іван Єрко під час онлайн-зустрічі з представниками Всеукраїнського бухгалтерського клубу.

За умовами нової програми, агровиробник може отримати кредит у сумі до 3 млн грн без застави та до 20 млн грн лише під заставу фінансової аграрної розписки. Також банк готовий фінансувати до 40 млн грн під аграрні розписки та заставу нерухомості чи техніки. Більше 40 млн грн можуть надати під комбіновану розписку.

— «Агро Фабрика» оновила також і сервіси для клієнтів. Зокрема, сьогодні вже існує можливість отримати попереднє рішення за кредитом лише за кодом ЄДРПОУ агропідприємства та копії фінансової звітності. Крім цього банком реалізоване автоматичне інформування про статус проходження заявки по кредитному процесу. Якщо раніше від дня подання заявки до надходження кредитних коштів на рахунок було потрібно до дев’яти робочих днів, і це було революційно для ринку, то тепер кредит можна отримати лише за чотири робочі дні, — зазначив Іван Єрко.

Він також нагадав, що «Агро Фабрика» має близько 30 партнерських програм. За ними аграрії можуть отримати кредитування на придбання засобів захисту рослин, насіння, добрив. Серед найбільших — програми із Syngenta, UKRAVIT, Timac Agro, Lidea, ALFA Smart Agro.

— Традиційно у кредитному портфелі ОТП Банку частка аграрних кредитів була значною, близько 40-50%. Це важлива галузь української економіки, життєво необхідна, і без кредитування їй не можна залишатися. Навесні під посівну ми надавали фінансову підтримку діючим клієнтам. Загалом ОТП Банком було видано 850 млн грн нових кредитних лімітів. У листопаді ми виходимо на ринок і заявляємо, що готові кредитувати нових агровиробників», — наголосив Іван Єрко.

Довідково зазначимо, що “Агро Фабрика” — це скоринговий проєкт ОТП Банку, який працює вже майже шість років. Його було розроблено спільно з Міжнародною фінансовою корпорацією і запущено на початку 2017 року. Серед основних переваг проєкту — спрощений пакет документів, швидкість прийняття рішень та велика кількість партнерських програм фінансування.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram