АТ «ОТП Банк» та компанія «Техноторг» уклали договір про співпрацю у сфері кредитування аграрних підприємств, у рамках якої українські аграрії отримують доступ до зручного, простого і швидкого фінансування на придбання засобів захисту рослин, добрив і насіння.

ОТП Банк активно фінансує українських аграріїв у рамках стратегічного проекту «ОТП Агро-фабрика», реалізованого спільно з Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC).

Умови програми:

  • сума фінансування може становити до 8 млн грн;
  • попереднє рішення про фінансування приймається протягом одного робочого дня;
  • кредитні кошти стають доступними на рахунку клієнта вже через 9 робочих днів;
  • заставою можуть виступати виключно аграрна розписка або майбутній урожай, а також активи компанії.
  • програма розрахована на аграріїв з банком оброблюваної землі від 500 га.

Нагадаємо, спільно з Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC) ОТП Банк реалізував спрощений і прискорений підхід до фінансування фермерів у програмі «Агро-фабрика», що надає господарствам, які займаються вирощуванням зернових і олійних культур, доступ до швидких грошей для посівної і збиральної кампаній на найбільш оптимальних умовах. Крім власне умов фінансування, саме партнерська складова стала однією з унікальних характеристик «Агро-фабрики», над розширенням якої ОТП Банк постійно працює. На сьогодні, партнерами ОТП Банку в рамках цієї програми виступають такі провідні представники галузі, як компанія BASF, компанія «Агроскоп», компанія «Агро Арена», компанія-постачальник нафтопродуктів «Надія», найбільший трейдер сільгосптехніки — компанія «Техноторг».