На Інспекційному порталі вже публікують проєкти річних планів перевірок окремих контролюючих органів на 2022 рік. Про це повідомляє портал “Дебет-Кредит“. Зокрема відомо, що Держпродспоживслужба планує провести 23 271 перевірку, Держпраці 17 421, а Держслужба з надзвичайних ситуацій 54 857 перевірок.

Наразі загалом на наступний рік заплановано 111 317 перевірок підприємств та підприємців. Однак ще не всі контролюючі органи, облдержадміністрації й виконавчі комітети органів місцевого самоврядування подали проєкти Планів здійснення перевірок. Хоча й раніше Держрегуляторна служба наголошувала, що усі контролюючі органи повинні подати їх до сьогодні, 15 жовтня.

Що ж до проєкту комплексних перевірок, то його ще не опублікували ні на сайті Держрегуляторної служби, ні на Інспекційному порталі. Відповідно, суб’єкти господарювання поки не можуть дізнатись, чи включене до плану комплексних перевірок їхнє підприємство.

NB: Якщо людина знайде своє підприємство у переліку тих, де запланована комплексна перевірка на 2022 рік, але не бажає, аби всі інспектори проводили перевірку одночасно, то до 1 грудня може звернутися до Держрегуляторної служби з відмовою від проведення комплексної перевірки.

Зазначимо, що план-графік податкових перевірок на 2022 рік має бути оприлюднений до 25 грудня.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram