Оновлення покращують роботу комбайнів Axial-Flow® 150 серії компанії Case IH

Інтеграція дисплея AFS Pro 700 полегшує керування машиною / Функціонал такий же, як у більших комбайнах Axial-Flow® / Антена AFS 392 швидше отримує сигнал GPS

Для комбайнів Axial-Flow® 150 серії компанії Case IH на 2023 рік заплановані оновлення, спрямовані на подальше спрощення експлуатації та моніторингу:

  • інтегрований сенсорний дисплей AFS Pro 700 для введення налаштувань машини та моніторингу експлуатаційних даних;
  • новий приймач GPS, що забезпечує покращений прийом сигналу, а також зменшення робочого навантаження на оператора протягом тривалого часу роботи та максимізацію ефективності машини.

Новий інтегрований сенсорний дисплей AFS Pro 700: доступ до експлуатаційних даних і налаштувань за допомогою дотику пальця

В комбайнах Axial-Flow 150 серії 2023 року робочий термінал із сенсорним екраном AFS Pro 700 інтегрований у правосторонню консоль і містить всю інформацію, яка раніше була доступна на дисплеї правосторонньої стійки, а також налаштування AFS Pro 700 і можливості моніторингу.

AFS Pro 700 надає доступ до налаштування і керування дотиком пальців усіма основними функціями, як-от: мотовила, подрібнювача, елеватора, ротора, швидкості вентилятора системи очистки та швидкості руху комбайна в межах передачі, а також додатково забезпечує моніторинг продуктивності та автокерування AccuGuide. Він також стежить за недомолотом колосків і втратами з ротора та решіт, та надає інформацію, яка раніше виводилася на дисплей, розміщений на стійці, а дані про рівень пального й температуру двигуна відображаються на рівні очей оператора, коли той дивиться на жниварку, що забезпечує безперешкодний огляд ріжучого апарата і зменшує зорове навантаження на оператора. Вся інформація згрупована для оцінки одним поглядом.

Новий швидший приймач коригувального сигналу AFS 392

У комбайнах Axial-Flow серії 150 від Case IH також встановлено новий приймач коригувального сигналу, що поліпшує їх можливості автокерування; водночас, робота блока AFS 392 базується на перевіреній ефективності приймача AFS 372, який він замінює. Новий приймач використовує сузір’я супутників Galileo та Beidou для зменшення вірогідності втрати сигналу та пропонує коротший час ініціалізації/конвергенції RTX. До його складу входить Trimble® ProPoint™, високоточний інструмент для визначення місця розташування п’ятого покоління від компанії Trimble, розроблений для надання даних про місце розташування та орієнтацію на основі об’єднання сигналів GNSS, глобально доступних високоточних коригувальних сервісів і даних вимірювання від різноманітних датчиків.

— За відгуками користувачів після першого збору врожаю комбайнами Axial Flow 150 серії, виготовленими на нашому заводі в місті Сорокаба, Бразилія, їх ефективність і надійність перевершила відомі стандарти комбайнів Axial-Flow, — заявив Массиміліано Сала, продукт-менеджер у регіоні EMEA, комбайни Case IH. – Перенесення функцій Axial-Flow 250 серії, як-от інтегрований термінал AFS Pro 700, у Axial-Flow 150 серії ще більше підвищить комфорт оператора, а отже — продуктивність машини. 

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram