У день відкриття міжнародної виставки техніки для сільського господарства та садівництва EIMA International, яка цьогоріч проходить 19–23 жовтня, було вручено нагороду «Tractor of the Year» / «Трактор року». Визначено чотирьох переможців у різних номінаціях. Фіналісти провели презентації на відкритій арені, спеціально створеній у виставковому центрі Болонії, в Італії.

Про це йдеться на сайті виставки EIMA.

«Трактор року» вибирало міжнародне журі, як найкращу машину з 14-ти моделей-фіналістів.

  • Нагороду «Трактор року 2022» отримала модель John Deere 7R 350 AutoPowr.
  • Нагороду «Best Utility» – «Кращий у використанні універсальний трактор 2022 року» отримав John Deere 6120M AutoPowr, високо оцінений за універсальність.
  • Нагороду «Sustainable TOTY» за моделі з особливими екологічними якостями отримав трактор New Holland T6.180 Methane Power – за зменшення впливу викидів пального в навколишнє середовище.

Читайте також: Трактори New Holland на біогазі вже цієї осені будуть доступними європейським фермерам

  • У номінації “Best of Specialized”, призначеній для спеціалізованих сільськогосподарських тракторів, перемогу отримала модель Reform H75 PRO, яка виділяється своїми характеристиками комфорту та безпеки.

На додаток до церемонії нагородження, яка проходить у центрі виставкового центру Болонії, цьогорічна церемонія «Трактор року» має нову арену під відкритим небом, на якій демонструють усі 14 моделей-фіналістів. Великий стенд дає змогу відвідувачам спостерігати, як проходять машини-фіналісти та переглядати захопливі відеопрезентації, які транслюють на панорамному екрані, а також оцінити технологічний рівень цих машин, здатних підвищити врожайність у сільському господарстві та водночас якомога більше знизити вплив на навколишнє середовище, щоб основна діяльність була все більш сталою.

Довідково:

EIMA International – це міжнародна виставка техніки для сільського господарства і садівництва, яку проводять кожні два роки, починаючи з 1969-го.

EIMA проходить у виставковому кварталі Болонії (Італія) і займає загальну площу 375 тис. м2 (140 тис. м2 чистих виставкових площ). У кожній виставці бере участь орієнтовно 1950 експонентів із 50 країн, що пропонують до уваги відвідувачів понад 50 000 моделей машин, обладнання і пристроїв для всіх видів сільськогосподарських і садових робіт.

«Tractor of the Year» / «Трактор року» – міжнародна нагорода, яку щорічно група незалежних журналістів, які спеціалізуються на механізації сільського господарства, присвоює найкращому трактору на європейському ринку.

Премія «Трактор року» була заснована 1998 році за ідеєю італійського журналу Trattori. У складі міжнародного журі – 26 редакційних проєктів усіх видів ЗМІ: друковані журнали, вебсайти, сільськогосподарські телешоу, соціальні мережі тощо. Рік за роком склад журі розширювався і на сьогодні воно представлене 25-ма країнами.

Проєкт «Tractor of the Year» продовжує зростати, щоб і наладі шукати найкращі технології та рішення, доступні на ринку.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram