Одна з найбільших агрокомпаній Західної України розпочала виробничий сезон

У «Контінентал Фармерз Груп» стартував сезон польових робіт 2022 року. Компанія проводить підживлення озимих культур азотними добривами — нині вже оброблено 20% посівів.

Як повідомляють у компанії, у структурі озимих найбільшу частку займає пшениця — 40,1 тис. га. Під озимий ріпак відведено 35,3 тис. га, під озимий ячмінь — 11,4 тис. га. Загалом під урожай-2022 «Контінентал» засіяв озимими культурами 87 тис. га.

—  Ми отримали сходи на всіх площах, які були відведені під озимі. В зиму вони “зайшли” у доброму стані. Перезимували добре — зараз наші озимі у відмінному стані. Найближчим часом підживимо їх та внесемо засоби захисту, — зазначив операційний директор «Контінентал Фармерз Груп» Віталій Ставнічук.

Завдяки підтримці з боку акціонера — SALIC — “Контінентал” повністю готовий до нового виробничого сезону, а саму підготовку провели з випередженням планів. Заздалегідь придбали 50,3 тис. тонн мінеральних добрив на суму понад 42 млн дол., понад 90% запасів уже перебувають на складах Компанії.

—  Техніка, яка буде задіяна у весняних польових роботах, — розкидачі, сівалки та ґрунтообробні агрегати (борони, культиватори) також повністю готова. Триває постачання засобів захисту рослин за планом, — додав Віталій Ставнічук.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram