Одеський припортовий завод долучився до “зернового коридору”

Редакція GrowHow.in.ua   2022-11-29
Одеський припортовий завод (ОПЗ) перепрофілював виробничі потужності та долучився до відвантаження зернових на експорт у межах “зернового коридору”.

Як повідомила пресслужба ОПЗ, повністю завершено перепрофілювання виробничих потужностей щодо відвантаження зернових на морський транспорт для відправлення на експорт. Перші тисячі тонн вже завантажено у трюми судна. Загальна кількість зерна, що буде відправлено цим рейсом, складатиме майже 23 тисячі тонн. Це буде першою відправкою продукції, завантаженої на морський транспорт з Одеського припортового заводу з початку бойових дій на території України.

— Тоді, коли Збройні сили України відвойовують нашу землю, ми маємо використати всі ресурси та можливості для відновлення економічного потенціалу рідної квітучої України, — зазначив т.в.о. голови правління — директора АТ “ОПЗ” Юрій Ковальський.

У підприємстві додали, що через об’єктивні причини ОПЗ не може поновити виробництво профільної хімпродукції, тож буде відвантажувати на експорт продовольство з України в межах угоди “Про зерновий коридор”.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram