Голландські спеціалісти з компанії Koppert Cress об’єдналися з PATS Indoor Drone Solutions, щоб випробувати новий метод боротьби зі шкідниками в теплицях за допомогою дронів. Про це повідомляє EastFruit. Компанія PATS Indoor Drone Solution займається розробкою автоматизації процесу захисту рослин за допомогою міні-дронів.

За словами представників Koppert Cress, гнучкі безпілотники активно знищують летючих комах-шкідників, а також попереджають про розвиток шкідників в теплицях.
В рамках згоди між компаніями почнеться процес тестування у вибраній зоні вирощування для з’ясування умов роботи дронів і допомоги в точному налаштуванні захисту.

— Стійкий розвиток — пріоритет для Koppert Cress. Компанія хоче забезпечити майбутнє, у якому спеціально відповідальне рослинництво буле мати велике значення. Механічний контроль шкідливих комах сприяють досягненню цієї цілі. Окрім стійких методів роботи, технологія PATS пропонує декілька переваг в боротьбі з комахами. Це можна спостерігати у підвищенні ефективності людської праці та зменшенні збитків. Це позитивно відбивається на врожайності цієї культури, — заявили в Koppert Cress.

Зазначимо, раніше PATS завершила випробування безпілотників у квітковій теплиці на півдні Голландії, за результатами якого був розроблений новий дослідницький проєкт. Мета проєкт — визначити як безпілотники можуть допомогти зменшити кількість пестицидів. За словами співзасновника компанії Брема Тіймонса це буде цілеспрямований та превентивний підхід.

— У найближчі декілька років ми додамо технічні рішення і для різних типів летючих комах, — сказав він. 

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram