Новинки-2023: BEDNAR презентує нове покоління культиваторів ROW-MASTER RN_PROFI

Міжрядний обробіток стає все більш популярним. Це стосується не тільки стандартного обробітку міжрядь. Метою роботи культиватора є виконання кількох операцій за один прохід, що забезпечує економію коштів. Аграрії вимагають максимальної точності роботи без негативного впливу на врожай, а також усе більшої адаптивності агрегатів саме до їхніх умов роботи. Нова модель ROW-MASTER RN_PROFI відповідає всім вимогам аграріїв.

— Культиватори ROW-MASTER RN та RN_S мають гарний попит. Ми бачимо, що прополювання знову є популярним і цю тенденцію підтверджують, зокрема, багато провідних виробників цукрових буряків. Нашим клієнтам сподобалися ці агрегати, передусім, завдяки їх простоті та легкому налаштуванню без потреби використання спеціальних інструментів. У розробці ROW-MASTER RN_PROFI ми використали наш досвід та оснастили агрегат усім необхідним відповідно до сучасних трендів міжрядного обробітку. Зокрема – системою ROW-UNIT CONTROL, — описує еволюцію культиваторів Ян Беднар, директор із продажу.

Нова рама з більшим кліренсом

З першого ж погляду легко помітити, що нова модель ROW-MASTER RN_PROFI відрізняється від попередніх новою основною опорною рамою. Основна рама більш міцна та підготовлена до різних варіантів налаштування обладнання. Кліренс основної рами також був збільшений до безпрецедентних 90 сантиметрів – для міжрядного обробітку високорослих культур, як-от кукурудза та соняшник на пізніх стадіях розвитку.

Основна несуча рама безшовна по всій ширині робочої ширини для зручності налаштування міжряддя. Окремі робочі стійки можна встановити з міжряддям від 45 см до 80 см. Серія RN_PROFI пропонує три моделі з робочою шириною від 4,8 до 9,6 м.

Система ROW-UNIT CONTROL для максимальної точності

Система автоматичного ведення є дуже популярним обладнанням міжрядних культиваторів, оскільки вона гарантує рух агрегата без пошкодження культури. Однак часи змінюються і в міру того, як застосування посекційного контролю продовжує розвиватися, вимоги до цього виду обладнання в міжрядних культиваторах також зростають.

Серія моделей ROW-MASTER RN_PROFI пропонує систему посекційного управління ROW-UNIT CONTROL. На основі даних навігаційної системи окремі робочі органи поступово піднімаються та опускаються. Застосування системи мінімізує непрополені місця та пошкодження врожаю. Висота підйому окремих робочих стійок становить 45 см.

Перевірена конструкція

Моделі ROW-MASTER RN_PROFI мають перевірену часом конструкцію з використанням паралелограма. Кожна робоча стійка кріпиться до рами за допомогою паралелограма, що забезпечує відмінне копіювання рельєфу та точно підтримує встановлену робочу глибину.

Нові варіанти обладнання, зокрема й висівні сошники для посіву проміжних культур

Окремі моделі ROW-MASTER RN_PROFI можна легко пристосувати до міжрядного обробітку не тільки шляхом зміни необхідного міжряддя, але й завдяки широкому спектру додаткового обладнання для окремих робочих стійок.

Захисні диски та щитки

Робочі органи можуть бути оснащені лапами, долотами або спеціальними обрізними лапами, які без негативних наслідків розпушують ґрунт у міжрядді біля самого рядка культури. Для захисту посівів використовують захисні диски або стаціонарні захисні щитки. Спеціальне обладнання у вигляді гумових пальців є зручним інструментом, коли міжрядний обробіток проводять на ранній стадії росту рослини. Гумові пальці працюють у рядку культури, обертальним рухом висмикуючи неглибоко вкорінені бур’яни.

Робочі органи культиватора ROW-MASTER RN_PROFI: лапи, долота або спеціальні обрізні лапи

Культиватор ROW-MASTER RN_PROFI на бажання можна оснастити висівними сошниками для посіву проміжних культур у міжряддях основної культури. Проміжна культура забезпечує найкращий захист від водної та вітрової ерозії. Крім того, це підвищує стабільність збору врожаю з підвищенням рівня вологи, а також може позитивно вплинути на вегетацію наступної культури. Додатковий набір обладнання для внесення рідких добрив також доступний, наприклад, у поєднанні з переднім навісним бункером FERTI-BOX FB_F. Рідкі добрива, наприклад РДК, можна вносити міжрядним культиватором у поєднанні з переднім навісним бункером для рідких добрив або з причіпним бункером FERTI-TANK FT 4000.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram