Новинки-2023: BEDNAR модернізує сівалки OMEGA

Універсальні сівалки OMEGA мають великий попит на різних ринках. Певні конструктивні особливості безпосередньо впливають на якісне формування врожаю, наприклад, паралелограмне розміщення сошників сівалки або конфігурація бункера під тиском. OMEGA має найширше додаткове обладнання на ринку з окремими робочими секціями або їх конфігурацією. BEDNAR пропонує дві серії моделей OMEGA. Однокамерні сівалки OMEGA OO_L з робочою шириною від 3 до 9 м і двокамерні OMEGA OO_FL шириною від 4 до 9 метрів.

– На 2023 рік ми оснастили сівалки OMEGA OO_L і OO_FL власним новим програмним забезпеченням. Я вірю, що нові функції програмного забезпечення зроблять сівалки OMEGA ще популярнішими серед аграріїв. Окрім цього, ми також працювали над деякими індивідуальними модифікаціями з метою підвищення якості роботи та спрощення процесу експлуатації, – розповідає про розробки Ян Беднар, директор із продажу BEDNAR FMT.

 Що саме дає нове програмне забезпечення?

 1. Новий дизайн інтерфейсу користувача з добре організованим та легко впізнаваним меню – основний робочий екран прозоро відображає конфігурацію агрегата. Інтеграція апарата ALFA DRILL у програмне забезпечення сівалки (управління висівним апаратом ALFA DRILL включено в один операційний термінал) – більше не потрібно використовувати інший термінал для управління ALFA DRILL, як у попередніх версіях.
 2. Спрощений процес калібрування з можливістю використання інформації з бази даних насіння – використання збережених даних про насіння, яке вже відкалібровано, спрощує наступні кроки калібрування (норму висіву можна встановити в кг/га або кількість рослин на м2).
 3. Підтримка датчика потоку для висівного апарата ALFA DRILL – датчики можна вмикати та вимикати окремо відповідно до вимог.
 4. Встановлення напрямку розподілу матеріалу (насіння, добрива, проміжних культур) у висівні сошники або сошники для внесення добрив у випадках, коли сівалка має потрібне обладнання (наприклад, FERTI сошники).
 5. Підтримка функції точного землеробства:
 • Управління секціями – автоматичне підйом/опускання сівалки в заданій точці на полі (розвороті, у кінці поля тощо) відносно поточного положення. Автоматичне ввімкнення або вимкнення половини робочої ширини агрегата є основною перевагою системи.
 • Контроль змінної норми висіву на основі даних картографування.

Важливі зміни в конструкції сівалки

Сівалка також модифікована специфічними змінами, які підвищують якість роботи та полегшують її експлуатацію:

 • Нова конструкція решіт бункера – решітка глибша і робить наповнення бункера зручнішим без втрат насіння.
 • Сходинки всередині бункера – можна використовувати, наприклад, для якісного очищення внутрішньої частини бункера після сезону.
 • Зовнішній датчик для перевірки тиску в бункері – впевненість та проста перевірка належної роботи системи під тиском.
 • Нове положення ваг – вони більше не підвішені на ручці мішка біля отвору для калібрування, а поруч із ним.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram