Amazone пропонує дві нові моделі причіпних комбінованих агрегатів Ceus з жорсткою рамою та шириною захвату 3 м і 4 м, що дає змогу агрегатувати їх з тракторами потужністю від 150 к.с. Відтепер і невеликі агровиробники зможуть отримувати максимальну продуктивність за один прохід.

NB: Нові моделі Ceus 3000-TX і Ceus 4000-TX можна використовувати як для обробки стерні та основного обробітку ґрунту, так і для глибокого розпушування та передпосівної підготовки. Ці агрегати гарантують максимально продуктивну роботу за один прохід, – повідомляють у компанії Amazone.

Завдяки вдалому поєднанню дисків і стійок, Ceus забезпечує ідеальне змішування з робочою швидкістю до 15 км/год. Батарея дисків інтенсивно подрібнює солому, стерню або проміжні культури. Завдяки секції стійок, що йде слідом, відбувається рівномірне перемішування органічної маси, навіть у великій кількості. З такою комбінацією інструментів Ceus створює найкращі умови для швидкої мінералізації та появи дружних сходів, а надалі – отримання посівів  з мінімальним рівнем захворюваності.

Принцип функціонування в деталях

Передня батарея дисків, яка оснащена великими дисками, дуже добре подрібнює органічну масу і формує дрібногрудкувату структуру ґрунту для оптимальних умов сівби.

На вибір Amazone пропонує гладкі та вирізні диски, які завдяки індивідуальній підвісці забезпечують рівномірну глибину посівного ложа, високу схожість насіння та ідеальне копіювання рельєфу з інтенсивним обробітком. Запобіжний механізм у вигляді пружинних демпферів не вимагає технічного обслуговування.

Ceus гарантує якісну роботу як для обробітку стерні та основного обробітку ґрунту, так і для глибокого розпушування та передпосівної підготовки, особливо за наявності великої кількості органічної маси

Секція стійок, розташованих з проміжками 40 см, що йде за дисками, надійно закладає органічну масу навіть у великій кількості. Стійки можна відрегулювати по глибині до 30 см. Це дає змогу здійснювати поверхневий обробіток у такий спосіб, що за вологих і важких умов наконечник лапи йде трохи глибше батареї дисків – так відбувається розпушування горизонту і створюється шорстка структура ґрунту, що значно скорочує вірогідність замулювання ґрунту.

На вибір виробник пропонує різні варіанти лап C-Mix, наконечники яких можна просто та комфортно змінити за допомогою системи C-Mix-Clip. Для довгострокового використання пропонують різні HD-лапи з високою зносостійкістю.

Стійки C-Mix-Super оснащені запобіжним механізмом у вигляді притискних пружин для високої експлуатаційної безпеки навіть у найважчих умовах. Опційно можна вибрати для Ceus-TX нові стійки C-Mix-Ultra з автоматичним запобіжним механізмом у вигляді гідроциліндрів. Зусилля спрацювання регулюється безступінчасто до 800 кг. Це забезпечує, з одного боку, точне витримання необхідної глибини обробітку до 30 см, з іншого –  система C-Mix-Ultra захищає культиватор від екстремальних навантажень, причому після спрацьовування відбувається демпферування і повернення стійки в початкове положення.

За секцією лап іде секція вирівнювальних елементів, на вибір можна встановити гладкі або вирізні диски або пружинні вирівнювачі. Для оптимальних стиків між проходами, висоту та нахил крайніх дисків можна регулювати окремо.

Ceus оснащений ідеальною комбінацією знарядь для оптимального очищення поля і формування готового насіннєвого ложа всього за один прохід

Для заключного зворотного ущільнення пропонують одинадцять видів котків і різні штригелі. В надмірно вологих умовах, наприклад, навесні, можна демонтувати коток і працювати без зворотного ущільнення, щоб розпушений ґрунт швидко просох і міг прогрітися.

Особливо комфортною є функція гідравлічного регулювання глибини для оптимальної адаптації під різні ґрунтові умови, яку виробник пропонує як опцію для всіх інструментів.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram