Компанія БТУ-ЦЕНТР продовжує ділитися цікавинками мікробіології та випустила вже одинадцяту серію курсу «Про мікроби просто!» навчального курсу для агрономів з корисною інформації щодо місця мікробних організмів у екосистемах.

У новій серії наш старший мікробіолог Володимир Круть розповідає про біологічні інсектициди, а саме: як працюють мікробні інсектициди, яких шкідників можна позбутись за допомогою біоінсектицидів та як вони впливають на корисних комах, які мікроорганізми найефективніші у боротьбі зі шкідниками.

Відповіді шукайте у ролику за посиланням:

Науковці БТУ-ЦЕНТР планують і надалі випускати відеоролики, у яких доступною мовою будуть розповідати про складність та багатогранність мікробіологічних процесів, які відбуваються з рослиною. Викладає курс старший мікробіолог Інституту прикладної біотехнології групи компанії БТУ-ЦЕНТР Володимир Круть.

— Мікробіологія — дуже складна та цікава наука, а її значення в сільському господарстві взагалі важко переоцінити. Родючість ґрунтів, живлення й захист рослин залежать напряму від діяльності ґрунтових мікроорганізмів, — розповідає пан Володимир.

Попередні випуски ви можете знайти за цим посиланням.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram