Несприятливі для вчасного збирання урожаю погодні умови осені минулого року виявилася, навпаки, дуже зручними для інтенсивного розвитку патогенів у ґрунті. То ж нині головне завдання аграрія, зауважують фахівці БТУ-ЦЕНТР, — справитися із розкладанням та знезараженням пожнивних решток, щоб не допустити значного поширення хвороб на майбутніх посівах.

ЕКОСТЕРН® Триходерма — незамінний помічник сільгоспвиробника у системній деструкції та знезараженні стерні, яка є основним місцем накопичення ґрунтової патогенної мікрофлори. Використання поліпшувача ґрунту Екостерн® у багатьох господарствах дало можливість значно знизити кількість ґрунтових інфекцій, навіть при монокультурі.
ЕКОСТЕРН® Триходерма забезпечує:
• високий індекс антагонізму проти збудників хвороб в ґрунті та під час вегетації:
Fusarium spp., Gibberella spp., Rhizoctonia spp., Verticillium spp., Helmiпthosporium
spp., Blumeria spp., Septoria spp., Pyrenophora spp., Alternaria spp., Dreschlera spp., Ascochyta spp., Phytophthora spp., Erysiphe spp. та ін.;
• розкладання органічних решток;
• стимуляцію росту та розвитку рослин.


Навесні науковці БТУ-ЦЕНТР рекомендують вносити препарат у рядок під час сівби з метою захисту сходів і оздоровлення ґрунту.
Препарат працює за низьких температур і не потребує додаткового внесення азоту. Може містити від 1 до 4 видів гриба роду Trichoderma:
• Trichoderma harzianum
• Trichoderma viride
• Trichoderma reesei
• Trichoderma koningii
Композиції поліпшувача ґрунту ЕКОСТЕРН® Триходерма для точного землеробства
дозволяють сформувати індивідуальний, розумний підхід до кожного господарства,
враховуючи сівозміну, фітосанітарний стан, типи та рН грунту, рівень родючості,  технологію вирощування та кліматичні умови.
Обрати вид і склад препарату, який буде ефективним від комплексу фітопатогенів, що
знаходяться саме на вашому полі, допоможуть регіональні представники БТУ-ЦЕНТР.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram