New Holland отримав нагороду ASABE AE50 за кабіну трактора Horizon Ultra

Компанія New Holland Agriculture отримала нагороду AE50 від Американського товариства сільськогосподарських і біологічних інженерів (ASABE) за кабіну трактора Horizon Ultra. Програма нагород AE50 підкреслює роль нових продуктів і систем у виведенні передових технологій на ринок. Ці інженерні розробки допомагають аграріям підвищити ефективність, покращити якість, підвищити безпеку та збільшити прибуток.

Про це повідомляють на сайті CNH Industrial.

Щороку ASABE обирає 50 переможців, і New Holland Agriculture рада бути серед них у 2022 році, – коментують у компанії.

– Для нас завжди велика честь бути серед номінантів щорічної премії ASABE AE50. Ці нагороди є свідченням сили команди New Holland у всьому світі: від інженерів, які розробляють передові інновації, до наших польових команд, які працюють у полі пліч-о-пліч з аграріями, щоб визначити їхні потреби та запропонувати наші наступні рішення, – заявив Карло Ламбро, президент бренду New Holland Agriculture.

Кабіна трактора New Holland Horizon Ultra

З перших етапів дизайну та проєктування кабіни в центрі уваги інженерів New Holland були захист оператора та збереження комфорту.

Кабіна Horizon Ultra є найтихішою в індустрії – рівень шуму не перевищує 66 децибелів. До того ж, кабіна розширена на 8%, як порівняти з попередніми моделями. Збільшена рама створює більш зручне та функціональне робоче місце для оператора та додатковий простір для зберігання.

Простора кабіна забезпечує надзвичайно комфортне робоче середовище з інтуїтивним управлінням ергономічними органами керування на новому підлокітнику SideWinder Ultra та зручним для користувачів 12-дюймовим дисплеєм IntelliView. Елементи керування можна адаптувати до вподобань оператора.Вперше в галузі дисплей CenterView розташований у центрі керма, що забезпечує чітке поле зору.

Нова, провідна в своєму класі, автоматична система клімат-контролю з вибором зони, яка має на 35% більше потужності, ніж попередня модель, легко підтримує комфортну температуру в будь-який сезон. Найвище сидіння Auto Comfort має бічну підвіску та систему клімат-контролю, яка відводить вологу в спекотні дні або зігріває холодним ранком. Розширені можливості підключення кабіни Horizon Ultra дають змогу клієнтам без зусиль насолоджуватися своїм цифровим життям, оскільки їхній мобільний пристрій автоматично підключається до екрана і ним можна керувати за допомогою кнопки на підлокітнику.

NB: Кабіна Horizon Ultra також пропонує інтеграцію зі системою PLM Intelligence нового покоління від New Holland, що є кроком уперед у стратегії New Holland Precision Land Management. Це знаменує перехід від традиційних методів ведення сільського господарства до сільського господарства 4.0, де аграрії матимуть змогу планувати всі операції заздалегідь, керувати поведінкою та продуктивністю кожної машини в реальному часі та досягати максимальної точності й ефективності.

PLM Intelligence нового покоління — це нова електронна архітектура, яка буде впроваджена в усе обладнання нового покоління від New Holland, завдяки чому клієнти знаходитимуть однакову логіку під час перемикання машин і легко отримуватимуть доступ до даних, щоб виконувати роботу більш ефективно. Це частина стратегії New Holland щодо інтеграції цифрових технологій, для створення розумного сільського господарства, взаємопов’язаного зі зручними рішеннями, які зроблять землеробство більш відповідним до принципів сталого розвитку та продуктивнішим. До цих рішень належать: традиційні програми точного землеробства, спрямовані на полегшення життя оператора, разом із оптимізацією врожайності та вартості виробничих чинників; рішення, засновані на взаємопов’язаноті та моніторингу, спрямовані на підвищення продуктивності машини; і «хмарні» рішення, на основі аналізу даних і планування, для полегшення прийняття рішень з управління господарством.

Нагороди New Holland будуть вручені під час конференції ASABE з галузі технологій сільськогосподарського обладнання, яка відбудеться у віртуальному режимі в лютому 2022 року.

Довідка:

ASABE — це міжнародна науково-освітня організація, яка займається розвитком інженерії, що застосовується до сільськогосподарських, харчових та біологічних систем.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram