Досвід малої приватизації зараз цілком релевантним до ситуації, що склалася з ринком землі. Про це на конференції «Фінанси та податки в агробізнесі», організованої інформаційною компанією ПроАгро повідомила адвокат і експерт з міжнародного корпоративного права Юлія Курило.

Успіх малої та великої приватизації, а саме скупка акцій виробництв вдалася тим, хто успішно реалізував 3 стратегічні цілі: у них було багато готівки, наявність адміністративного ресурсу, системна налагоджена робота з людьми.— Така ситуація так само буде працювати при викупі землі у власників. При цьому рівень правосвідомості у людей в порівнянні з періодом 90-х років набагато вище, — повідомила вона. За її словами, це технічні моменти, які істотно не вплинуть на те, як буде відбуватися ситуація з викупом земель у фізосіб.

Майбутні покупці землі — це високо толерантне до ризиків особа, знайоме з регіональною специфікою і розуміємо портрета власників. Я не бачу в цих проєктах у ролі інвестора банківські системи.

— Ідеальний портрет інвестора в земельні активи на етапі скупки — приватна особа. Технічні деталі вже будуть залежати від компетентності фінансистів інвестора. Він може заходити як іноземна юридична особа в плані капіталу, надавати позику, викуповувати ваші цінні боргові папери, — додала Юлія Курило.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram