Найпотужніша оновлена серія тракторів Case IH Quadtrac 600 прибуває на склади «Тайтен Машинері Україна»

Максимальна продуктивність, найскладніші завдання, для агрегатів із найбільшою шириною захвату, для роботи з мінімальним тиском на ґрунт і в умовах підвищеної вологості.

Оновлена лінійка тракторів Case IH Quadtrac 600 прибуває на склади дилера «Тайтен Машинері Україна».

Трактор має шарнірно-зчленовану раму, чотири траки з незалежним повним приводом кожного траку, рівномірний розподіл навантаження та найпотужніший в класі двигун. Це в сукупності зі 16-ступеневою трансмісією з PowerShift максимально ефективно реалізує тяговий потенціал, без пробуксовок та з мінімальною витратою пального на гектар обробленої площі.

А ще – менші пошкодження структури ґрунту, менше ущільнення ґрунту, більш ранній вихід в поле та певна незалежність від зміни погодних умов, що надважливо в такі вологі сезони, як нинішній.

Трактор укомплектований системою точного землеробства AFS від компанії Case IH, що забезпечує контроль продуктивності, максимальний час роботи, а в підсумку – збільшення прибутку аграріїв завдяки економії та швидкості виконання завдань.

Система автоматичного водіння AccuGuide та телематика AFS Connect забезпечують максимальну точність та ефективність роботи.
Система xFill може компенсувати втрату сигналів RTK тривалістю до 20 хвилин під час повітряних тривог.

Ці машини прибудуть на склади «Тайтен Машинері Україна» протягом найближчого часу, що дасть вам змогу оглянути трактор як ззовні, так і в кабіні, відчути всі його переваги та ухвалити ґрунтовне рішення про придбання. Адже комплектацію та функціонал цього потужного помічника в господарстві складно переоцінити.

Важливою перевагою для співпраці з «Тайтен Машинері Україна» є наявність однієї з найбільших мереж сервісних центрів та складів запчастин по всій території України. Це дозволить тримати парк вашої техніки у справному стані та вирішувати будь-які питання швидко та найбільш ефективно. Будьте спокійними, адже потужний трактор та надійний партнер завжди поруч.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram