У жовтні в “Prozorro.Продажі” було зареєстровано 306 земельних аукціонів. 209 із оренди та 97 із відчуження землі. Про це повідомив Міністр аграрної політики та продовольства Роман Лещенко на своїй сторінці у Facebook.

Йдеться не лише про землі сільськогосподарського призначення, а й про інші ділянки державної та комунальної власності. Оголошена вартість цих ділянок 155 млн грн, загальна площа 1400 га.

Як зазначає Міністр, найбільш активно хочуть здавати землю в оренду в Рівненській, Черкаській, Кіровоградській, Дніпропетровській та Івано-Франківській областях. Серед лідерів із відчуження земельних ділянок на сьогодні Львівщина, Закарпаття, Київщина, Одещина, Хмельниччина.

155 млн грн не фінальна сума. Вона може значно збільшитися, адже всі аукціони відбуваються виключно на підвищення ціни. Перші земельні торги відбудуться вже наступного тижня. Не за тіньовими схемами, а відкрито, прозоро й легально, зазначив Роман Лещенко.

Міністр наголосив, що пропозицій продажу земель с/г призначення державної та комунальної власності у системі “Prozorro.Продажі” немає, адже такі ділянки продавати заборонено.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram