На Вінниччині вилучили 21 вагон російських мінеральних добрив на потреби українських аграріїв

Фото: Бюро економічної безпеки України
Бюро економічної безпеки України проводить комплекс аналітичних і пошукових заходів для встановлення, відпрацювання та сприяння націоналізації російського майна, що є на території України. Зокрема, на декількох залізничних станціях Вінницької області виявлено 21 вагон із мінеральними добривами та 6 вагонів з моторним мастилом, які належать підприємствам Росії.

Про це повідомляють на сайті Бюро економічної безпеки.

Загалом у Вінницькій області встановлено 386 суб’єктів господарської діяльності, бенефіціарами яких є фізичні або юридичні особи Російської Федерації та Республіки Білорусь. Саме до їхньої діяльності нині прикута увага співробітників Бюро економічної безпеки України, які залучені до складу робочої групи на території Вінниччини.

Встановлено, що на декількох залізничних станціях області перебуває 21 вагон з мінеральними добривами, які належать підприємствам Росії. Загальна вага тимчасово затриманих товарно-матеріальних цінностей – понад 1400 т. Орієнтовна вартість міндобрив становить приблизно 24 млн грн.

Крім того, виявлено 6 вагонів з моторним мастилом, яке належить підприємствам з РФ. Загальна вага мастила становить майже 300 тонн, здійснюють оцінку ТМЦ.

Матеріали співробітники БЕБ вже передали до Вінницької військово-цивільної адміністрації для проведення подальшої процедури націоналізації.

Заходи щодо виявлення та аналізу майна підприємств, власником яких є Російська Федерація, з метою його подальшої націоналізації тривають. Зокрема, нещодавно за результатами заходів у Закарпатській та Івано-Франківській областях БЕБ ініціювало націоналізацію майна РФ на 1,16 млн доларів США.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram