У рамках свого портфеля біологічних препаратів, Corteva Agriscience вивела на український ринок оптимізатор ефективності поживних речовин Блу™ N, який фіксує атмосферний азот і надає рослині доступ до нього, посилюючи засвоюваність поживних речовин. Завдяки цьому рослини збалансовано зростають і розвиваються.

У компанії зазначили, що Блу™ N створили у відповідь на попит фермерів на інноваційні біологічні рішення для рослин. Це біопрепарат на основі азотфіксуючої бактерії-ендофіту Methylobacterium symbioticum. Вона взаємодіє з рослиною, забезпечуючи їй надходження азоту з атмосфери.

Нанесені на рослину у вигляді водного розчину природні бактерії колонізують її та продовжують співіснувати з нею до кінця вегетації. Завдяки цьому культура забезпечена додатковим азотом: за даними досліджень у країнах Європи 20-30 і більше кг на гектар.

NB: За результатами польових досліджень, проведених в Україні у 2020-2021 рр., збільшення врожайності після використання препарату становило 0,3-1,5 тонн на гектар кукурудзи.

Цінність цієї революційної технології у комплексній ефективності управління поживними речовинами у природних польових умовах. Вона адаптується до потреб рослин та допомагає оптимізувати потенціал урожайності сільськогосподарських культур.

З 2022 року препарат доступний в Україні для застосування на зернових, просапних та овочевих культурах. У низці країн Європи Блу™ N буде продаватися під торговою маркою Utrisha™.

Для наших клієнтів-фермерів дуже важливо не просто отримувати високі показники врожайності культур, а й дбайливо ставитися до землі. Тому Corteva Agriscience продовжує виводити на ринок нові та інноваційні рішення, зазначила категорійна менеджерка з гербіцидів та Optinyte™ технології Corteva Agriscience Галина Радзіцька.

В компанії додали, що Блу™ N доповнює роботу інгібітора нітрифікації N-Лок™ Mакс, збільшуючи рівень доступного азоту у прикореневій зоні в середньому до 28%. Втрати азоту через вимивання скорочуються до 16%, а виділення парникових газів у повітря до 51%.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram