Corteva Agriscience презентувала українському ринку новий інсектицид Радіант™, створений на основі інноваційної молекули Jemvelva™ active. Про це повідомив відділ коропоративних комунікацій компанії.

Молекула Jemvelva™ active утворена в результаті процесу ферментації ґрунтової бактерії Saccharopolyspora spinosa. Вона має унікальний механізм дії (IRAC Group 5) та не має відомої перехресної стійкості. У країнах Європи та США ця молекула відома вже деякий час і отримала численні визнання, наприклад, премію американської Агенції по захисту довкілля (EPA) Green Chemistry Awards. Ця нагорода відзначає продукти, що відповідають принципам “зеленої” хімії в хімічному дизайні, виробництві та використанні.

В Україні продукт можна буде придбати в офіційних дистриб’юторів Corteva під
комерційною назвою Радіант™. Він буде доступний для застосування на польових та
плодоовочевих культурах.

У Corteva Agriscience розповіли, що препарат ефективний при низьких нормах застосування та контролює широкий спектр шкідників (представників ряду лускокрилих, двокрилих, жорсткокрилих, рівнокрилих і трипсів, зокрема бавовникову совку, капустяну міль, кукурудзяного стеблового метелика, трипсів). Водночас препарат підтримує природній баланс агробіоценозу.

NB: Унікальний механізм дії дає змогу уникнути перехресної резистентності з
інсектицидами інших хімічних груп.

Інсектицид Радіант™ має трансламінарну дію та має здатність переміщатись вгору по ксилемі у випадку нанесення в зону кореневої системи. Препарат стійкий до ультрафіолетового випромінювання і опадів.

Українські фермери прагнуть використовувати інсектициди, які дозволять їм ефективно контролювати шкідників, не шкодячи довкіллю та зберігаючи баланс на полі Це відповідає і запитам сучасних споживачів. Мета Corteva допомагати сільгоспвиробникам об’єднувати сталі практики землеробства з високою продуктивністю. Наші науковці приділяють багато зусиль розробці препаратів, які отримані з природних матеріалів і доповнюють сучасні виробничі системи сільського господарства. Ми раді представити цю інновацію українським сільгоспвиробникам, прокоментував категорійний менеджер Corteva Agriscience Сергій Саблук.

Експерти компанії зазначили, що молекул Jemvelva™ active робить інсектицид Радіант™ не лише безпечним для навколишнього середовища в разі застосування згідно етикетки, але і таким, що сприятиме експорту української сільськогосподарської продукції в країни ЄС, допомагаючи виробникам дотримуватися суворих рекомендацій щодо обмежень залишків ЗЗР (MRL).

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram