Дефіцит сульфату амонію на українському ринку становить близько 20% і попит на нього надалі зростатиме. Як повідомив SuperAgronom, таку думку висловив комерційний директор компанії Recycling Solutions Крістіан Єригін.

Також через складні відносини України з Білоруссю, основним постачальником цього добрива, ціни можуть зрости ще більше, ніж прогнозовано.

За словами експерта, попит на сульфат амонію у цьому сезоні був стабільний, незважаючи навіть на стрімке зростання цін. Станом на листопад 2021 року було закуплено 300 тис. тонн гранульованого сульфату амонію, що не менше показника 2020 р.

— Попит буде зростати. У першу чергу це пов’язано зі збільшенням потреби аграрного сектору в легкозасвоюваних сірковмісних добривах. Згідно з попитом на наші продукти, ми прогнозуємо розширення сегменту, — зазначив Крістіан Єригін.

За його словами, частка імпорту сульфату амонію на українському ринку нині становить близько 50%, водночас кількість зацікавлених добривом українського виробництва щороку зростає.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram