Виробничі підрозділи компанії «НІБУЛОН» провели перше підживлення озимих культур. На сьогодні добрива внесено на усіх полях, засіяних озимими. Про це повідомляє прес-служба компанії.

— У Південному регіоні підживлено близько 17 тис. га, у Західному регіоні — 10 тис. га, виробничі підрозділи Східного регіону внесли добрива на 8 тис. га, — зазначають у компанії.Згідно з повідомленням, фахівці виробничого відділу компанії укладають угоди на поставку насіннєвого матеріалу ярих культур, продовжують організацію поставок складних добрив, а також займаються підбором засобів захисту і регуляторів росту рослин для використання їх на виробничих площах у поточному сезоні.

Окрім того, фахівці сервісних центрів, розташованих у виробничих філіях компанії, готують техніку до весняно-польових робіт.

— Також у цьому аграрному сезоні працюють уже три паливозаправні комплекси компанії, розташовані у Луганській, Полтавській та Вінницькій областях. Їх робота сприяє оптимізації проведення усіх польових робіт, оскільки тепер виробничі підрозділи підприємства забезпечені необхідними нафтопродуктами, з гарантованими якісними умовами його зберігання. Власні паливозаправні пункти забезпечують оперативне обслуговування техніки у період посівних та збиральних робіт, зменшуючи простої від очікування заправки в сторонніх організацій, а також дають змогу зменшити собівартість вирощеної продукції, — додали в «НІБУЛОН».

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram