На найбільшій бізнес-конференції року OkAgro 2022 аграріям презентували агрегати BEDNAR

Компанія BEDNAR взяла участь у бізнес-конференції OkAgro, яку провели в Києві 17 листопада 2022 року. Це найбільший аграрний захід цього нелегкого для всіх українців і аграріїв зокрема року. Протягом цілого дня на заході виступали десятки спікерів-аграріїв з усієї України, які поділилися своїм досвідом щодо вирішення як агротехнологічних завдань, так і управління бізнесом в умовах війни. Сотні аграріїв стали учасниками конференції.

Компанія BEDNAR разом із дилерами представила на конференції актуальні для українських аграріїв технічні рішення для вирішення польових завдань восени, а також наступного важливого сезону посіву ярих культур навесні.

Зокрема, це дисколаповий комбінований культиватор ACTROS зі шириною захвату 3 м. Завдяки секції з дисками 690 мм та двом рядам робочих стійок, цей агрегат виконує дві операції за один прохід, а саме: обробіток стерні та подрібнення рослинних решток і рихлення ґрунту на глибину до 35 см. Операцією, що завершує роботу культиватора, є вирівнювання та ущільнення поверхні ґрунту прикочувальними котками. Серед багатьох переваг цього агрегата треба виділити можливість працювати у перезволожених умовах з піднятими котками. Це забезпечується спеціальним конструктивним рішенням – розміщення транспортної осі всередині агрегата між першим та другим рядом робочих органів.

Також компанія представила агрегат, що вже має гарну репутацію та популярність в Україні – універсальний дискатор SWIFTERDISC, який призначений для лущення стерні та подрібнення рослинних решток, а також можна використовувати для передпосівної підготовки ґрунту. До уваги гостей конференції була представлена модель XO 6000F з робочою шириною 6 м в цікавій комплектації з переднім подрібнювальним котком Trash Cutter та спеціальними агресивними А-дисками з покращеним ефектом різання та перемішування. Загалом у цій серії – агрегати від 4 до 7,5 м.

Весною з передпосівною підготовкою ґрунту ідеально справиться компактор SWIFTER, також один із флагманів модельного ряду BEDNAR. На заході був представлений 10-метровий агрегат, що виконує 8 операцій за один прохід та, завдяки незалежно встановленим секціям, ідеально тримає робочу глибину по всій своїй ширині.

OMEGA – сівалка, що гарно себе зарекомендувала в Україні. Цей агрегат має цілу низку конструктивних особливостей та конкурентних переваг, завдяки чому він виконує гарну підготовку ґрунту, якісний посів на однаковій глибині та у підсумку забезпечує гарні, дружні сходи. Завдяки двокамерному бункеру, під надлишковим тиском одночасно з посівом можна вносити добрива точною нормою в рядок, у міжряддя, або і туди, і туди одночасно.

Лінійку представленої техніки завершив агрегат, що забезпечує збільшення врожайності до 20% та водночас економію витрат на гербіциди – це міжрядний просапний культиватор ROW-MASTER, оснащений автоматичною системою ведення по рядках CultiCam. У цьому модельному ряді є агрегати шириною від 4,8 до 9,6 м. Культиватор працює на глибину від 2 до 12 см та має можливість агрегатування з бункером для одночасного внесення мінеральних добрив.

Дякуємо організаторам бізнес-конференції за підтримку ділової активності в аграрній сфері. Тримаємо економічний фронт разом. Все буде Україна!

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram