У поточному році на виконання заходів зі збереження та відтворення родючості ґрунтів з обласного бюджету Львівщини було виділено 780 тис. гривень. Про це інформує сайт Департаменту АПР Львівської ОДА.Зазначається, що комплексна програма підтримки та розвитку агропромислового виробництва Львівської області на 2016-2020 роки, на виконання якої, сільгоспвиробники активно беруть участь за напрямом проведення заходів збереження та відтворення родючості ґрунтів, а саме посів сидеральних культур та вапнування ґрунтів, діє у Львівській області з 2016 року.

За результатами конкурсу 22 господарства області отримали фінансову підтримку відповідно до використаних площ під сидеральні культури з розрахунку 500 грн за гектар та вапнування шляхом внесення вапнякових меліорантів з розрахунку 1000 грн/га, — йдеться в повідомленні.

Як зазначають у відомстві, комплекс позитивних змін, що відбуваються ґрунтах під впливом вапнування та посіву сидеральних культур докорінно поліпшують їх родючість та підвищують урожайність сільськогосподарських культур.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram