На глобальному ринку ЗЗР росте попит на генерики

Фото: Agropravda.com

Після двох років зниження, в 2017 році світовий ринок засобів захисту рослин зріс на 1,93% до 54,15 млрд доларів США, і перспективи на 2018 рік є багатообіцяючими. Про це розповів Боб Ферклау, директор AgriGlobe, Kleffmann Group, в своєму виступі на Всесвітньому торговому Саміті AgriBusiness Global Trade 1 серпня, пише AgriBusinessGlobal.com.

Зі слів Ферклау, на ринку відбувається ребалансування ринку: злиття змінили галузь. Раніше всі ганялися за лідером з різницею в 1-2% серед кращих гравців. Наразі однією з основних цілей регуляторів є спроба збалансувати ситуацію, щоб створити більш рівне ігрове поле.Всі сектори ЗЗР (гербіциди, фунгіциди та інсектициди) виросли в 2017 році, за винятком регуляторів росту рослин і фумігантів. В Європі виникає питання про те, що замінить заборонені неонікотиноїди наприклад, піретроїди.

— Оскільки компанії, що займаються дослідженнями і розробками, переорієнтувалися з біотехнологій на інновації в галузі агрохімії, нові діючі речовини, нарешті, виходять на ринок після перерви, що означає більше можливостей для виробників генериків. Генерики будуть продовжувати рости, — сказав Ферклау, представник компанії Клеффман Груп, — і тепер настав час стежити за тим, хто зможе додати їх в портфель.

З урядом Дональда Трампа виробникам ЗЗР легшає (принаймні, не складніше) виводити свої товари на американський ринок і продавати там. В Європі все навпаки: регулювання стає ще більш обмежувальним, і виробникам стало ще складніше реєструвати і перереєструвати продукти.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram