У передмісті Львова на території сільськогосподарського дорадчого центру «Фермерська країна» на площі 2,5 га навесні 2020 року з’являться демо-поля з лікувальними травами, квітами, ягідником та садом. Про це в рамках проєкту «Жінка в агро — до щастя» на Kurkul.com повідомила Наталія Табінська, засновниця дорадчого центру «Фермерська країна».— Задум був, щоб дорадчий центр розташовувався у полі, а не в центрі міста, де фермерам, напевно, не завжди затишно. Ми розташовані безпосередньо на кільцевій дорозі міста Львова, і ця ділянка 2,5 га — чисте поле. Цього року вже закладемо демонстраційні майданчики, починаючи від квітів і лікарських рослин і закінчуючи садовиною й горіхами, — розповідає Наталія Табінська.

Головна мета демонстраційних полів дорадчого центру — показати прибутковість та різноманітність сільського господарства.

— Ми хочемо показати, що можна біля свого дому на невеликій ділянці бути успішним. Посадити ту чи іншу культуру і мати заробіток для сім’ї. Це і є головною метою нашого дорадчого центру «Фермерська країна, — додає засновниця дорадчого центру «Фермерська країна».

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram