У Чернігівській області розпочали збирання озимого ріпаку. Зокрема, на полях Групи «АГРОТРЕЙД», площею 4500 гектар, відучора працюють 20 комбайнів. Збиральну кампанію на цих ділянках планують завершити за 10 днів.

Про це йдеться на сайті компанії.

– Якість зерна чудова, помітно краща, ніж минулого року, – розповідає директор агропромислового департаменту Групи «АГРОТРЕЙД» Олександр Овсяник. – Вчасне внесення добрив, правильно підібрані системи захисту та сучасні технології вирощування вкотре ефективно себе зарекомендували. Позитивно вплинула і достатня кількість опадів, що пройшли Україною взимку та навесні.

За словами головного агронома, хоча спека, яка почалася наприкінці червня, трохи «підпалила» врожай, проте планову врожайність ріпаку в 2,8 тонни з гектара компанія перевиконає.

Очікувана врожайність ріпаку — 2,8 тонни з гектара

Також у компанії розпочали жнива в Харківській області – з органічної пшениці та озимого ячменю. Урожай на цих ділянках теж тішить показниками: за планової 3,5 тонни з гектара органічної пшениці, урожай складає орієнтовно 4,3 тонни, а врожайність озимого ячменю склала приблизно 5 т/га, за планової 4,5 тонни.

Загалом холдинг обробляє 70,5 тис. га землі в Чернігівській, Сумській, Полтавській та Харківській областях. Найбільше цього року компанія посіяла пшениці. Під неї відведено 18,8 тисячі гектарів, трохи менше під кукурудзу — 17,6 тисячі гектарів. Соняшником засіяли 11,2 тис. га, соєю — 4,6 тисячі, ріпаком — 4,5 тисячі гектарів. Новою культурою для компанії цього року стало сорго, ним засіяли 430 гектарів у Харківській області. Ще на 2500 гектарах вирощують органічні культури, серед яких — кукурудза, соняшник, пшениця, гірчиця, горох, гречка.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram