Минулий рік став найрезультативнішим для порту Рені за всі роки незалежності України

Редакція GrowHow.in.ua   2023-01-13
У 2022 році порт Рені показав найкращий результат роботи за всі роки незалежності України. Про це GrowHow повідомив в.о. голови «Адміністрації морських портів України» (АМПУ) Олексій Востріков.

Він зазначив, що обсяг вантажопереробки минулого року 6,8 млн тон, що у 6,5 разів вище за показники 2021 року. Ренійський морський порт один з небагатьох морських портів України, який не зупинив свою роботу через російську воєнну агресію та продовжує обробку морських та річних суден. Зростання вантажообігу збільшило доходи підприємства.

— З серпня 2022 року силами Днопоглиблюваного філіалу “АМПУ” ведуться активні роботи по днопоглибленню акваторії порту Рені з доведенням до паспортних глибин. Наразі максимальна глибина біля морських причалів вже складає 7 метрів, що дозволяє приймати всі судна, осадка яких дозволяє пройти через підхідні канали. Орієнтовний термін закінчення експлуатаційного днопоглиблення заплановано на II квартал 2023 р., — розповів Олексій Востріков.

Наразі Ренійський морський порт є одним з ключових портів України, який є важливою зв’язуючою ланкою між Україною та країнами Європи.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram