Минулоріч АГРОТРЕЙД експортуваав майже пів мільйона тонн зерна

Редакція GrowHow.in.ua  2023-01-27
У 2022 році Група АГРОТРЕЙД експортувала майже 500 тисяч тонн зерна. Як повідомили GrowHow у компаній, врожай власного виробництва з цієї кількості становиви 343,8 тисячі тонн власного врожаю, врожа сторонніх виробників — 147 тисяч тонн. Ще 5,4 тисячі тонн експортували органічної продукції.

Найбільше Група АГРОТРЕЙД експортувала пшениці та кукурудзи. Також за кордон були продавали жито, сорго, сою, ріпак та ячмінь.

— Через війну ми були вимушені шукати нові шляхи експорту, переправляли зерно залізничним транспортом в Європу і вже там налагоджували логістику його подальшого шляху. Тепер значна частина зерна їде в порти. Експорт триває, хоча зерновий коридор працює дуже повільно. За добу обслуговується до дев’яти пароплавів. Експорт уповільнений через недостатню кількість інспекцій. Тобто, вивезення зерна могло би бути більш інтенсивним, якщо б пароплави могли частіше заходити до терміналів. Зважаючи на всі труднощі, з якими зіткнулись експортери цього року, ми задоволені результатами нашої роботи, — розповів директор департаменту зовнішньоекономічної діяльності Групи АГРОТРЕЙД Андрій Бут.

Він додав, що без зернового коридору навіть такий темп експорту для України був би неможливий.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram