За 11 місяців цього року український експорт сільськогосподарських продуктів склав 24,7% всього зовнішньоторговельного обігу товарами України. Про це повідомили у Мінагрополітики.

За цей період Україна експортувала продукції аграрного сектору на суму $24,4 млрд або 39,8% від загального експорту. Найвагомішими складовими експорту є зернові культури, олії, насіння олійних культур та макухи, тверді відходи від вилучення рослинних жирів і олій.

NB: Питома вага Китаю у експорті української агропродовольчої продукції склала 15,4%; Індії 6,5%; Нідерландів 6,4%; Єгипту 5,9%; Туреччини 4,8%.

За вказаний період зріс також імпорт до України сільськогосподарської продукції та продовольчих товарів на 20%. Він склав $6,9 млрд або 10,5% від загального імпорту товарів в Україну.

У структурі імпорту сільськогосподарської продукції та продовольчих товарів найбільшу питому вагу зайняли: Польща 10,5%; Німеччина 6,9%; Італія 6,9%; Туреччина 6,1%; Індонезія 4,3%.

У Мінагрополітки зазначили, що зовнішньоторговельне сальдо сільськогосподарської продукції та продовольчих товарів позитивне і склало $17,5 млрд.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram