Львівщина нарощує складські потужності для зберігання картоплі

Компанія «Контінентал Фармерз Груп» запустила в роботу новий склад для зберігання насіннєвої картоплі. Нове сховище потужністю 3 тис. тонн одночасного зберігання обладнали на виробничій базі у с. Батятичі (Львівський р-н, Львівська обл.). На оснащення складу «Контінентал» спрямував 3,2 млн грн. Це картоплесховище призначене спеціально для зберігання насіннєвої картоплі, урожай якої цього року значно перевищив очікувані результати.

Про це повідомляє пресофіс компанії.

— Ми отримали вищий за планові показники врожай насіннєвої картоплі — 36,2 т/га. За підсумками сезону валовий збір насіннєвих сортів перевищив 15,6 тис. тонн, тому нам були потрібні додаткові потужності для їх зберігання. Ми плануємо й надалі збільшувати обсяги насіннєвої картоплі, тому виникає потреба в нарощуванні складських потужностей. Для “Контінентал” вирощування насіннєвої картоплі є стратегічним напрямом: ми маємо постійних партнерів, для яких її культивуємо та вже уклали нові угоди щодо реалізації, — розповів керівник кластера «Картопля» «Контінентал Фармерз Груп» Орест Кравчук.

На новому складі врожай зберігають у ящиках. Щоб зберегти якість насіннєвої картоплі до весни, у картоплесховищі встановили сучасну систему вентиляції, контролю температури й вологості від компанії «Толсма Текнік».

Читайте також: «Контінентал» запустив найсучасніше в Україні картоплесховище

Довідка:

Компанія «Контінентал» — лідер на картопляному ринку в Україні. Вирощує чипсові, насіннєві та продовольчі сорти культури. Загальна площа, відведена під  картоплю цього сезону, — 1,8 тис. га. Для зберігання врожаю Компанія використовує сучасні склади в Тернопільській і Львівській областях, загальною потужністю 103 тис. тонн. «Контінентал» і надалі розширює свої потужності. Цього року збудували та запустили одне із найсучасніших картоплесховищ в Україні, загальною місткістю понад 16 тис. тонн у с. Чуква (Самбірський р-н, Львівська обл.).

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram