HF Agro розширює дилерську мережу в Україні

Компанія HF Agro, новий вітчизняний бренд сільгосптехніки для ефективного землеробства, розширює дилерську мережу в Україні. Тепер придбати продукцію HF Agro можна у нових дилерів – Групи компаній «Техноторг».

У рамках співпраці «Техноторг» надаватиме повний комплекс послуг: від консультацій щодо вибору техніки HF Agro та продажу обладнання до гарантійного та післягарантійного сервісного обслуговування.

«Техноторг» – це найбільша компанія з реалізації сільськогосподарської техніки в Україні з часткою ринку 35%. Компанія має дуже розвинену регіональну мережу: 36 торгово-сервісних представництв у 22 областях та 45 складів-магазинів запчастин.

HF Agro – молодий сучасний бренд, створений 2020 року Романом Гіршфельдом, президентом компанії з виробництва ґрунтообробної техніки LOZOVA MACHINERY, на основі багаторічного й успішного досвіду. Компанія HF Agro швидко розвивається, збільшує частку вітчизняного ринку та збільшує портфель замовлень серед агрохолдингів і фермерських господарств. Співпраця з «Техноторгом» – черговий знаковий етап розвитку HF Agro як надійного загальнонаціонального виробника сільгосптехніки, – повідомляють у компанії.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram