Львівщина може стати логістичним хабом для експорту українського продовольства

Львівська область має усі перспективи стати логістичним хабом і збільшити пропускну здатність експорту продукції. Як повідомила пресслужба Львівської обласної військової адміністрації, про це сказав голова ЛОВА Максим Козицький на зустрічі з представниками ЄС.

Він зазначив, що це дозволить і розбудувати переходи, і збільшити кількість підприємств, які будуть займатись логістичним перевезенням сільськогосподарської продукції. У свою чергу депутат Європарламенту Дачіан Чолош наголосив, що дуже важливо, аби українські фермери продовжували діяльність попри складні умови.

— Головний меседж, який ми доноситимемо до наших колег після повернення, що Україна вже зараз потребує допомоги, зокрема логістичної. Потрібно спростити певні стандарти та процедури, щоб забезпечити транзит української  продукції. Світ має бути впевнений, що українські аграрії зможуть продовжувати діяльність, — зазначив Дачіан Чолош.

Голова комітету ВР з питань аграрної та земельної політики Олександр Гайду наголосив, що українські аграрії — витривалі і дуже працьовиті люди. Незважаючи на обстріли, дефіцит палива, вони виконали свою програму-максимум, засіявши близько 80% земель у порівнянні з минулим роком.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram