LEMKEN випустив нову серію свого культиватора для інтенсивного обробітку ґрунту – Karat 10

Культиватор LEMKEN Karat 10
Компанія LEMKEN презентувала нову серію свого культиватора Karat, який призначений як для первинного поверхневого та суцільного обробітку ґрунту по стерні після збирання культур, так і для наступних глибоких робочих проходів з інтенсивним перемішуванням для обробітку стерні або для передпосівного обробітку по мульчі. Новий культиватор Karat 10 поєднує в собі легкість ходу та універсальність, – заявляють у компанії.
Вже на перший погляд новий трибалковий культиватор Karat 10 виглядає акуратніше за своїх попередників: тепер зуби розташовані симетрично до осі тяги, що надає культиватору надзвичайну легкість ходу та водночас гарантує інтенсивне перемішування. Також, як порівняти з попередніми моделями, у ньому знижено необхідне тягове зусилля та боковий відвід. Це особливо важливо під час використання культиватора зі системами контролю колії.
Культиватор LEMKEN Karat 10

Розташування зубів – це лише одне з основних удосконалень, які компанія LEMKEN внесла у свій культиватор Karat, що має успіх у аграріїв у всьому світі впродовж багатьох років:

  • Тепер виробник пропонує більше варіантів комплектації та типів дишла, ніж раніше, що відкриває різноманітніші можливості використання культиватора в рослинництві та дає змогу використовувати трактори з максимальною шириною шин.
  • Стрілчасті лапи для поверхневого обробітку ґрунту стали ширшими. Як альтернативний варіант, можливе використання наральників для глибокого обробітку.
  • Нові спеціально закручені напрямні пластини підвищують ефективність перемішування. Для поверхневого обробітку ґрунту Karat 10 оснащений лемешами DeltaCut. Як опція вони доступні у виконанні з твердих сплавів. У базовій комплектації є система швидкої зміни робочих органів, що дає змогу легко регулювати глибину обробітку в діапазоні від 5 до 30 см.
  • Ще одна новинка — це вирівнювальні робочі органи для країв, що дають змогу виконувати роботу в складеному вигляді.
Культиватор LEMKEN Karat 10

Додатково до культиватора Karat 10  можна замовити дисковий передплужник: із його допомогою великі обсяги органічної маси ще краще заорюються в ґрунт.

Диски, які окремо навішені на листових пружинах, подрібнюють матеріал і попередньо розрізають ґрунт, забезпечуючи інтенсивне перемішування та роботу культиватора без забивання. Розташовані за секцією зубів нівелюючі елементи з регулюванням по центру відповідають за рівномірне вирівнювання. Також як опцію виробник пропонує шайби з радіальними зубцями, встановлені перед котком, що гарантують відмінні результати роботи особливо в складних умовах.

Новий культиватор Karat 10 LEMKEN виготовляє у навісній та напівнавісній версіях зі шириною захвату від 3 до 7 метрів. Спеціально для напівнавісних моделей передбачені довантажувачі ведучих коліс і система ContourTrack для нерівної місцевості. На бажання замовник може використовувати весь модельний ряд котків LEMKEN. Також доступна для замовлення задня штригельна борона для відокремлення землі від коріння.

Перші екземпляри нового Karat 10 надійдуть у продаж влітку 2022 року, – повідомляють у компанії.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram