LEMKEN пропонує систему підрулювання просапного культиватора за допомогою рами паралельного зміщення. Рама паралельного зміщення від Steketee розширює спектр можливостей застосування будь-яких просапних машин.

Перетворити звичайну некеровану просапну машину на пристрій, керований джойстиком, а то й зі системою управління на базі камери – ось на що здатна рама паралельного зміщення Steketee EC-Steer компанії LEMKEN. Вона дає можливість аграріям без особливих складнощів дообладнати вже наявну у них просапну техніку або переходити від однієї системи до іншої.

Рама паралельного зміщення з триточковою навіскою забезпечує спокійне і точне кермове управління на тракторі з відкритими стабілізаторами нижніх тяг навіски – між трактором і рульовою рамою немає бокового зміщення. Керування здійснюється з кабіни за допомогою джойстика або системи на базі камери IC-Light. Вона вміє відрізняти культурну рослину від бур’янів, розрізняючи відтінки зеленого кольору в колірному профілі RGB, що автоматично дає змогу підійти до рослини на відстань до двох сантиметрів.

Рама паралельного зміщення є невід’ємною складовою частиною машин Steketee в серійній комплектації, а також доступна як окремий блок, що доповнює будь-яку іншу просапну машину, до того ж, у двох версіях:

  • EC-Steer 7 – для просапних машин власною масою до 2500 кг і шириною захвату до шести метрів. Перевагою її відкритої башти триточкової навіски є можливість розміщення камери по центру безпосередньо на рамі, що забезпечує величезну зону огляду.
  • EC-Steer 9 – рама посиленої конструкції для більших просапних машин, робочою шириною до дев’яти метрів та масою до 4000 кг.

Читайте також: Steketee IC-Weeder АІ: машина для прополювання цукрових буряків зі штучним інтелектом

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram