Німецька компанія Lehner Maschinenbau GmbH найближчим часом представить на український ринок нову 12-вольтну електричну пневматичну сівалку Vento 16 робочою шириною до 12 м.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

Компактна сівалка Vento 16 призначена для сівби трави, трав’яних сумішей, сидератів, проміжних культур, а також внесення мікродобрив і протислимакових гранул.

Раніше електричні сівалки могли працювати з шириною всього 4 метри, а далі аграріям доводилося переходити на гідравлічні або карданні сівалки, які значно дорожчі. Тепер ця проблема вирішена, оскільки сівалка Vento 16 має робочу ширину до 12 метрів і працює незалежно від гідравліки або кардана (ВВП).

Сівалка живиться від акумулятора трактора (12 вольт) і вносить матеріал через 8 або 16 пневмошлангів з високим ступенем точності й дозування. Основні елементи (дозатор, котушки, шланги) є швидкознімними.

Сівалка обладнана:

  • мішалкою з сигналізатором спорожнення бункера;
  • 12-вольтним компресором високої потужності;
  • блоком управління з графічним дисплеєм 3,3 дюйма з українським та російським меню і інтерфейсом;
  • надміцним висівними котушками;
  • дозуючим валиком зі спецпокриттям;
  • бункерами місткістю 120, 230, 360 і 500 л.

Vento 16 має кращу продуктивність серед всіх електричних сівалок у своєму класі. Ця сівалка може висівати траву і трав’яні суміші до 40 кг/га, а зернові до 120 кг/га. До цього на ринку межею можливостей були показники: трава 10-12 кг/га, зернові 20-30 кг/га.

Сівалка легко монтується на будь-який ґрунтообробне знаряддя, що дозволяє виконувати кілька агротехнічних операцій за один хід.

Нова сівалка Vento наразі представлена ​​на всіх аграрних форумах, ярмарках і виставках в Україні, Казахстані, Росії та Білорусі 2021.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram