“Лайфхаки з грядки”: МХП спільно з блогеркою випустили онлайн-серіал про вирощування овочів

Редакція GrowHow.in.ua   2023-03-13
У соцмережах стартував онлайн-серіал з порадами, як посіяти й виростити максимальний урожай на присадибній ділянці — “Лайфхаки з грядки”. Його Ведучою стала авторка популярного блогу про сад, город та квіти Юлія Спасібова. Вона має 12-річний досвід садівництва й городництва на власній ділянці біля будинку. Про це GrowHow повідомила пресслужба МХП.

“Лайфхаки з грядки” — це 5 відеосерій, тривалістю до 3 хвилин, які присвячені вирощуванню редиски, моркви, огірків, буряків та синьо-жовтих айстр. Ведуча проєкту ділиться своїм багаторічним досвідом, як з невеликого упаковування насіння зібрати максимальний урожай.

До проєкту блогерка вирішила долучитись, бо побачила, як під час повномасштабної війни тисячі українців мігрували в регіони й потребували порад з вирощування овочів чи фруктів. Сьогодні міграція триває, тож питання самозабезпечення родин власними овочами буде актуальне впродовж року.

— Українці вже готуються до наступної зими, садять розсаду та купують насіння. Тому зараз саме актуально поділитися своїм досвідом. Мої авторські поради будуть корисними як людям, які тільки починають вирощувати овочі та хочуть отримати базові знання й поради, так і досвідченим садівникам та городникам, які шукають нові поради чи інсайти, — розповіла Юлія Спасібова.

Ідея створення освітнього онлайн-серіалу з корисним контентом з’явилася у межах щорічної благодійної акції “Посій насіння з МХП” від БФ “МХП-Громаді”. Цьогоріч завдяки цій ініціативі домогосподарства у регіонах отримають понад 155 тисяч наборів якісного насіння буряка, редиски, петрушки, кабачка, моркви, огірка, а також суміш айстр.

— Хтось висаджує овочі на балконі, хтось у себе на грядці, десь до посівної готується вся громада. Ці спільні зусилля дадуть змогу прогодувати як самих себе, так і підтримати тих, хто боронить нашу землю. Тож навіть інформація про те, як зібрати високий урожай, є цінною. Відтак ми вирішили не лише роздати насіння, але й допомогти з інформацією, як його вирощувати, — розповіла Тетяна Волочай, директорка Фонду “МХП-Громаді”.

Відеопроєкт “Лайфхаки з грядки” вже доступний на YouTube-сторінці благодійного фонду.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram