KSG Agro планує завершити збір соняшника через тиждень

KSG Agro за тиждень планує завершити збиральну кампанію соняшника. Господарства холдмнгу вже зібрали культуру на 60% посівних площ. Про це повідомила пресслужба агрохолдингу.

За словами керівника рослинницького дивізіону KSG Agro Дмитра Ємельченка, господарства агрохолдингу здійснюють збиральну кампанію соняшника на площі 8 тис. 400 га. На сьогодні культуру зібрализ 5 тис. га.

Наразі середня врожайність соняшника склала 18 ц/га. На думку Дмитра Ємельченка, з врахуванням погодних умов нинішнього року такий результат є нормальним.

— Звичайно, цьогорічна врожайність соняшника нижче минулорічної, але й погодну картину маємо зовсім іншу. Весняні опади були дуже нерівномірними навіть в рамках одного господарства. Якщо минулого року ми входили з показником 190 мм вологи у ґрунті, то нинішнього — лише 90-130 мм. В господарствах Дніпровського району мали гранично необхідний показник — 150 мм. Як результат, спостерігаємо дуже строкату картину врожайності по господарствах в залежності від їх розташування — від 10-12 ц\га до 29 ц\га, але в середньому 18 ц\га, — прокоментував Дмитро Ємельченко.

Паралельно у господарствах агрохолдингу сіють озиму пшеницю на площі 2 тис. га (за планом — 4,2 тис. га).  Також здійснюють роботи щодо догляду за посівами озимого ріпаку на площі 2 тис. 150 га.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram