Кредитними програмами на купівлю продукції ALFA Smart Agro можна скористатися у трьох банках

Редакція GrowHow.in.ua   2023-03-23
ALFA Smart Agro має партнерські програми кредитування у трьох банках — Ощадбанку, ОТП Банку та Райффайзен Банку. Кожна з партнерських програм дещо відрізняється і має свої вигоди. Про це GrowHow повідомили у відділі комунікацій компанії.

В Ощадбанку клієнти ALFA Smart Agro можуть отримати фінансування із відсотковою ставкою від 0,01% річних. Сума кредиту може становити до 20 млн гривень.

ОТП Банк пропонує агровиробникам фінансування із відсотковою ставкою 7% річних протягом перших 5 місяців (далі діють базові ставки згідно з кредитною політикою банку залежно від типу застави). Мінімальний розмір земельного банку господарства — 200 га.

В Райффайзен Банку ставка на пільговий період (5 місяців) для кредитів без застави становить 7,2% річних, а для кредитів із заставою — 6% річних.

У компанії зазначили, що за цими програмами відсоткові ставки на пільговий період є нижчими, оскільки ALFA Smart Agro компенсує до 70% вартості кредиту. Окрім того, для клієнтів ALFA Smart Agro є можливість отримати фінансування за державною програмою «Доступні кредити 5-7-9» на суму до 60 млн гривень. Програму реалізує Ощадбанк.

Для отримання банківського кредиту на купівлю продукції ALFA Smart Agro, потрібно виконати три кроки:

  1. Звернутися до офіційного дистриб’ютора ALFA Smart Agro у своєму регіоні й обрати продукти, які бажаєте придбати.
  2. Звернутися до відділення одного з банків-партнерів з рахунком.
  3. Отримати фінансування та купити обрані препарати.

Детальніше щодо умов кредитування для клієнтів ALFA Smart Agro можна дізнатися за тел. +38-066-06-04-980.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram