Національна платформа продовольчої безпеки отримала новий функціонал. Тепер через неї можна не лише замовляти логістичні послуги та укладати смарт-контрактів, а й вносити інформацію щодо зареєстрованих потужностей операторів ринку харчових продуктів, автоматично інформувати користувачів щодо бронювання за угодами, копіювати потреби та пропозицій. Про це повідомили у Держпродспоживслужбі.

Також на платформі створено довідник “Умови постачання” Incoterms у картках потреб та пропозицій. Зазначимо, що за місяць роботи на Національній платформі продовольчої безпеки зареєстровалися понад 2,5 тисяч учасників. Її створили для об’єднання зусиль виробників харчових продуктів, міжнародних організацій, територіальних громад, торгових мереж для розвитку української економіки в умовах війни. Через неї можна поінформувати учасників ринку про свої потреби, а також сповістити про наявні пропозиції. Реєстрація та використання функціоналу платформи безкоштовне.

За інформацією Держпродспоживслужби, найчастіше на платформі розмущують потреби у крупах, борошні, м’ясних консервах, кухонній солі, цукору, дріжджах, вітамінних добавках для кормів. Серед пропозицій борошно, яйця, цукор, свіже м’ясо, сири, молоко, масло та м’ясні консерви.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram