Компанія «Данон» в Україні повідомляє про кадрові зміни, які відбулись з 1 серпня, — посаду генерального директора компанії зайняла Наталі Алькер (Nathalie Alquier).

Марек Войтина, який був генеральним директором з 2014 року, залишає Україну, щоб очолити молочний бізнес «Данон» на ринках Польщі та країн Балтії (Естонія, Латвія, Литва).

Пані Алькер продовжить стратегічну роботу, направлену на реалізацію місії компанії в Україні, — нести здоров’я через корисні продукти якомога більшій кількості людей, зокрема поширення культури здорового харчування серед українців. За словами пані Алькер, серед ключових напрямів розвитку компанії — зростання йогуртової та традиційної молочної категорій бізнесу «Данон».  

— «Данон» в Україні — це команда експертів, активна соціальна позиція та встановлені компанією високі стандарти харчової безпеки та якості. Завдяки цьому ми маємо усі можливості для подальшого розвитку на ринку. Крім того, у моїх планах — фокус на активне впровадження продуктових інновацій. Я докладу максимум зусиль для досягнення амбітних цілей «Данон» в Україні та розвитку українського молочного ринку», — зазначила пані Наталі Алькер.