Протягом десятиліття компанія заслужила довіру ринку, закріпила репутацію надійного партнера, адже з самого початку одним з основних принципів роботи було завжди і за будь-яких обставин виконувати взяті на себе зобов’язання. На сьогодні компанія переживає наступний етап трансформації, завдяки новій стратегії розвитку та інноваційному підходу до ведення бізнесу.

— Саме так народилась компанія «Агросем». «У той час я із партнерами займався вирощуванням насіннєвого матеріалу для бельгійської компанії-виробника насіння цукрових буряків «Сесвандерхаве». Виникла ідея, а чому б не замкнути цикл: вирощування-переробка-продаж. Тобто розпочати дистрибуційний бізнес насіння цукрових буряків. Я поділився цією ідею з Олегом Звягінцевим та запропонував йому розвивати цей бізнес разом. Олег мене підтримав. З цього і розпочався «Агросем, — розповідає співфундатор компанії Олександр Вайнер.

Озброївшись кредом — «Ніколи не здаватись!» компанія «Агросем» змогла подолати непередбачувані ситуації та економічні кризи. Сьогодні компанія має потужну команду, яка налічує більш ніж 200 працівників,  має 8 представництв та дилерських центрів, понад 50 регіональних представників по всій Україні та володіє потужною логістичною мережею та службою агрономічної підтримки. Сьогодні ТОВ «Агросем» є однією із провідних компаній, що працює на аграрному ринку України. Вона активно займається впровадженням передових технологій, новинок селекції, мінеральних добрив та провідної сільськогосподарської техніки.