В Ешбасі, Німеччина, розпочато будівництво об’єднаного дослідницького центру, що включає два напрямки діяльності компанії Corteva Agriscience інтегровані польові дослідження і селекцію рослин. Об’єкт повинен відкритися наступного року. Про це повідомляють у пресслужбі компанії.

Із загальним обсягом інвестицій в розмірі 5,7 млн ​​євро об’єднаний науково-дослідницький майданчик буде збудований на базі наявних об’єктів і дозволить Corteva Agriscience проводити сучасні дослідження щодо захисту рослин відповідно до цілей європейського регіону і створити центр передового досвіду з вивчення шляхів розвитку резистентності.

Об’єднання напрямків селекції рослин і польових досліджень також сприяє розробці і впровадженню нових методів, таких як використання цифрових технологій в проведенні оцінки дослідів за допомогою безпілотних літальних апаратів, дистанційне зондування та використання молекулярної біології для розуміння реакцій хвороб рослин до препаратів з новими механізмами дії.

Реалізація цього сучасного енергоефективного проекту, що дозволяє знизити викиди в атмосферу, відповідає Цілям сталого розвитку 2030 компанії Corteva Agriscience, які містять зобов’язання щодо забезпечення стійких практик на власних інфраструктурних об’єктах.

Центр в Ешбасі, розташований на південному заході Німеччини, також дасть поштовх місцевій економіці не тільки за рахунок перенесення європейських дослідницьких програм на цей об’єкт, але і завдяки розширенню поточного штату з більш ніж 20 наукових співробітників шістьма новими фахівцями у сфері боротьби зі шкідниками, хворобами і бур’янами.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram