Компанія «БТУ-ЦЕНТР», яка впродовж 21 року займається виробництвом мікробних і ферментних препаратів для сільського господарства, розпочинає короткий відеокурс для агрономів «Про мікроби просто». Про це йдеться у повідомленні компанії.

Традиційно щороку компанія проводить навчальні семінари, тренінги, на яких зазвичай представники БТУ-ЦЕНТР розповідають про способи біологізації виробництва, нові екологічні підходи щодо живлення та захисту і зниження хімічного навантаження на ґрунти та культурні рослини. Під час таких семінарів лунає багато питань щодо механізмів роботи самих мікроорганізмів, щодо взаємозв’язку та впливу їх роботи на загальну екосистему. Традиційно до блоку з виступом мікробіологів ставлять найбільше питань, розповідає директор з маркетингу БТУ-ЦЕНТР Алла Болоховська. Тому було вирішено запустити навчальний онлайн-курс для сучасних агрономів «Про мікроби просто!». Це курс — тільки «вижимка» корисної інформації для аграріїв щодо місця мікробних організмів у екосистемах.

У планах науковців БТУ-ЦЕНТР — випускати щомісяця по декілька невеликих відеороликів, у яких розкриватимуть проблемні питання.

Мікробіологія — дуже складна та цікава наука, а її значення в сільському господарстві взагалі важко переоцінити. Родючість ґрунтів, живлення й захист рослин залежать напряму від діяльності ґрунтових мікроорганізмів, розповідає Володимир Круть, старший мікробіолог Інституту прикладної біотехнології.

У першому ролику «Хто такі мікроорганізми та де їх можна зустріти?», який зовсім недавно побачив світ на YouTube-каналі БТУ-ЦЕНТР, в доступній для сприйняття та розуміння формі висвітлено всю складність і багатогранність процесів, які поєднують мікробіологію, екологію, ґрунт і рослини в єдину систему. За кількістю переглядів і коментарів до відео вже зрозуміло, що аграріям (і не лише їм!) це неабияк цікаво. Тож запрошуємо всіх поринути в загадковий і цікавий світ мікробіології разом із захопливим навчальним курсом для сучасних агрономів «Про мікроби просто!»

  • Перший випуск “Хто такі мікроорганізми та де їх можна зустріти?”:

  • Другий випуск “Екологія ґрунту та його властивості”:

  • Третя серія “Мікоризація культурних рослин”:

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram