ТОВ “ТАС Агро” завершило одну із найважчих посівних кампаній за всю історію агрохолдингу. Про це повідомили у PR-відділі компанії.

Загалом холдинг засіяв більше 57 тис. га. Найбільше соняшником 31 тис га. Кукурудзу та сою посіяли на площах по 13 тис га. Наразі на полях “ТАС Агро” підживлюють озимі культури і продовжують вносити засоби захисту рослин. Також концентруються на підготовці до жнив, щоб ефективно зібрати урожай, забезпечити його зберігання і транспортування.

В.о. генерального директора ТОВ “ТАС Агро”  Нил Неміровченко

Ще в березні ми не були впевнені, що зможемо успішно провести весняну посівну кампанію у всіх наших підрозділах. Так, землі Північного кластеру перебували в частковій окупації. Однак попри всі труднощі, спричинені російською військовою агресією, ми консолідували всі наші зусилля і провели комплекс весняно-польових робіт в оптимальні терміни. Цю складну і, без перебільшення, колосальну роботу ми провели завдяки професіоналізму та самовідданій праці наших працівників як у центральному офісі, так і на місцях, розповів в.о. генерального директора ТОВ “ТАС Агро”  Нил Неміровченко.

 

За його словами, компанії довелося змінити цьогорічну структуру посівів через логістичні проблеми. Так, холдинг скоротив площі під кукурудзою на користь олійних соняшника і сої. Хоча урожайнісь цих культур і нижча, але потужності для їх переробки здебільшого розташовані всередині нашої країни.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram