2022 року лінійку обприскувачів серії R900i з обсягами баків 4400, 5200 та 6200 літрів поповнить нова модель – машина з обсягом бака 7500 літрів. Новий обприскувач R975i – найбільша причіпна модель, яку будь-коли виробляла компанія John Deere.

Про це повідомляють на сайті компанії.

Нову модель R975i буде обладнано технологіями точного землеробства компанії John Deere, завдяки чому клієнти зможуть отримати вигоду від додаткових комп’ютеризованих рішень.

NB: У новій машині втілені вимоги клієнтів до більшого за обсягом бака та ширшої штанги, а також потреба в більшій точності роботи, необхідність зменшення використання хімікатів і питання більшого комфорту під час заповнення та експлуатації обприскувача.

Завдяки більшому обсягу бака фермери зможуть більше часу проводити в полі за обприскуванням, а також отримають більшу продуктивність праці завдяки обприскуванню більшої площі угідь за одну заправку бака. Надійна двоконтурна система подачі розчину PowerSpray також допомагає пришвидшити заповнення, поліпшує обприскування й підвищує точність обробки.

Серед усіх моделей обприскувачів марки John Deere саме в серіях M900(i) і R900i можливий варіант із розташуванням форсунок через кожні 25 см. Це так зване «рішення з розміщенням по центру», коли посередині кожної 50-сантиметрової ділянки штанги між корпусами форсунок розміщено додаткову форсунку. Компанія John Deere також встановила додатковий корпус форсунки та форсунку на кожному кінці штанги, щоб забезпечити повне покриття та ліквідувати недостатнє дозування на кінцях штанги.

Можливості всіх лінійок причіпних обприскувачів також буде збільшено завдяки новим опціям, які стали доступними в 2021 році в серії R700i. Це, зокрема, можливість управління окремими форсунками, що обмежує надмірне або недостатнє дозування, допомагаючи зберегти високу врожайність із одночасним заощадженням виробничих витрат. На додачу до управління секціями, управління форсунками заощаджує до 6 євро на гектар* за рахунок вартості засобів захисту рослин. Ще одна особливість — нова закрита система перекачування – муфта, сертифіковану відповідно до вимог ISO. Цей пристрій виключає будь-який контакт із засобами захисту рослин і попереджає будь-які витоки цих речовин, роблячи процес заповнення системи цілковито безпечним як для оператора, так і для довкілля.

Обприскувачі серій M700(i) і R700i, які призначено для ринку Німеччини й Нідерландів, мають ще додаткову важливу опцію — нову штангу довжиною 33 м з можливістю управляти секціями по 3 метри завдовжки або окремими форсунками. Ця штанга доповнюватиме малі зернові сівалки шириною 3 м і дасть змогу обробляти просапні культури з відстанню між рядками 75 см за меншу кількість проходів і за умов одного заповнення бака, що означає підвищення продуктивності робіт.

* Розрахунок ґрунтується на припущенні щодо ферми площею 500 га, де вирощують пшеницю; вартість гербіцидів становить 53 євро/га, фунгіцидів — 65 євро/га; п’ятивідсоткове заощадження становить 118 €, тобто 5,9 євро/га.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram