John Deere представив повністю автономний трактор (відео)

Під час пресконференції на CES 2022 (5–8 січня, Лас-Вегас, США) John Deere показав повністю автономний трактор, який готовий до серійного виробництва. Машина поєднує в собі трактор Deere 8R, чизельний плуг із підтримкою TruSet, систему наведення GPS та нові передові технології. Автономний трактор стане доступним для аграріїв уже цього року.

Про це повідомляють на сайті компанії.

Автономний трактор має шість пар стереокамер, які дають змогу виявляти перешкоди на 360 градусів і розраховувати відстань. Зображення, отримані камерами, передаються через глибоку нейронну мережу, яка класифікує кожен піксель приблизно за 100 мілісекунд і визначає, продовжує машина рухатися чи зупиняється, залежно від виявлення перешкоди. Автономний трактор також безперервно перевіряє своє положення відносно геозони, переконуючись, що він працює там, де йому належить, і перебуває в межах менш ніж дюйм точності.

Щоб використовувати автономний трактор, фермеру потрібно лише перевезти машину на поле та налаштувати її на автономну роботу за допомогою мобільного операційного центру John Deere. Поки машина працює, фермер може залишити поле, щоб зосередитися на інших завданнях, відстежуючи стан машини зі свого мобільного пристрою.

Мобільний операційний центр John Deere надає доступ до живого відео, зображень, даних і показників, а також дає змогу фермеру регулювати швидкість, глибину обробітку тощо. У разі будь-яких збоїв у якості роботи або проблем із роботою машини, фермери будуть сповіщені дистанційно і зможуть внести зміни, щоб оптимізувати продуктивність трактора.

Довідка:

CES®, заснована Асоціацією споживчих технологій (CTA)®, є найвпливовішою технологічною подією у світі — полігоном для проривних технологій і глобальних інноваторів. 

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram