John Deere доповнив серію тракторів 6R новими моделями

Нові трактори John Deere серії 6R
Компанія John Deere доповнила серію 6R чотирма новими моделями тракторів. Головними серед них є компактна й ефективна модель 6R 185, яка забезпечує майже 234 к.с. з інтелектуальною системою управління потужністю та спеціально призначена для транспортних робіт, а також 6R 150 з чотирициліндровим двигуном і високим корисним навантаженням, яка є ідеальним універсальним засобом для змішаних господарств.

Про оновлення серії повідомляють на сайті компанії.

Моделі нового покоління додали тракторам серії 6R більше інтелектуальних можливостей, що дають змогу операторам досягати кращих результатів.

Оновлені функції

Ключовою функцією нової серії 6R є вбудована система 1-Click-Go-AutoSetup, яка дає змогу налаштовувати трактор і знаряддя швидше й легше. Оператор може зберегти 90% часу на натисканні кнопок на дисплеї в полі, і трактор завжди буде ідеально налаштований.

Всі налаштування, зокрема й агротехнічні дані, як-от межі поля, навігаційні лінії та карти завдань, можна запланувати заздалегідь і керувати ними зі сервера My John Deere. Щойно трактор перетинає межу поля, автоматично з’являється збережений профіль і навіть тимчасові водії можуть постійно бути точними й уникати помилок.

Хоча AutoSetup спрощує життя водія, компанія John Deere також підвищила комфорт оператора. Серед інших функцій зникла приладова панель за рульовим колесом — це не тільки покращує передній огляд, а також дає змогу оператору керувати за допомогою підлокітника та консолі праворуч. Усі налаштування й індикатори розташовані на дисплеї кутової стійки.

Ще одною новою функцією є електронний джойстик, який особливо корисний для роботи фронтального навантажувача. Оператор може вільно налаштовувати розташування кнопок і легко змінювати напрямок руху за допомогою кнопки механізму реверса, а спеціальна система виявлення руки заміщає попередню запобіжну засувку.

Для фронтальних навантажувачів передбачено динамічну систему вимірювання маси, яка дає змогу зважувати під час руху без зупинки машини. Окрім цього, функція повернення в положення (RTP) дає змогу розміщати фронтальний навантажувач у належне положення одним натисканням, а вирівнювання по горизонталі запобігає втратам матеріалу з ковша.

На новій серії 6R набула більше інтелектуальних можливостей інтелектуальна система управління потужністю (IPM). Це означає, що, окрім того, що інтелектуальна система управління потужністю функціонує під час транспортування та ВВП, вона забезпечує додаткову потужність для застосування гідравлічної системи за потреби. Чотирициліндрові моделі тепер можуть забезпечити до 20 к.с., а шестициліндрові — до 40 к.с. під час застосування гідравлічних турбін, насосів і найбільш енергоємних знарядь, наприклад, прес-підбирачів із одночасним пакуванням тюків, аплікаторів для внесення органічних добрив та сівалок.

У цьому ряді також доступні додаткові варіанти трансмісії. Окрім AutoQuad Plus та IVT AutoPowr клієнти тепер можуть вибрати опцію CommandQuad для чотирициліндрових моделей.

На кінець 2022 року новий супутниковий приймач StarFire запропонує ще більший функціонал точного землеробства. Незалежно від обраного вами рівня точності сигналу корекції, ви будете вражені неперевершеною стабільністю сигналу, отриманого приймачем під час роботи в зонах із нечітким сигналом.

Варто виділити і новий дизайн серії 6R. Капот і дзеркала добре відомі зі серій більших тракторів John Deere, а систему найменувань та нумерації було адаптовано з моделей серії 7R, 8R і 9R. За найменуванням серії 6R зараз іде окрема індикація номінальної потужності двигуна.

John Deere 6R 185: король на дорозі

Нова модель 6R 185 призначена для аграріїв, яким потрібен компактний, універсальний та потужний 6-циліндровий трактор, який здебільшого застосовуватимуть для транспортування, а також він зможе підтримувати високі вимоги гідравлічної потужності. Максимальна потужність – до 234 к.с. з інтелектуальною системою управління живленням під час транспортування, роботи ВВП та гідравлічної системи.

6R 185 — це також динамічний трактор, завдяки короткій колісній базі довжиною лише 2,76 м, яка робить його компактнішим, аніж більші моделі серії 6R із колісною базою 2,8 та 2,9 м. Ця функція в поєднанні з перевіреним 6,8-літровим двигуном John Deere PowerTech PSS та високоефективною трансмісією AutoPowr дає змогу цьому трактору підтримувати особливу ефективність споживання пального в дорозі.

NB: Флагманська модель 6R 250 уже встановила новий стандарт ефективності для транспортування, а модель 6R 185 стане гідним наступником у цьому класі, – переконані в компанії John Deere.

John Deere 6R 150: універсал

Змішані господарства надають перевагу чотирициліндровим тракторам, але не готові поступатися потужністю.

NB: Модель 6R 150 тепер є найбільшою чотирициліндровою моделлю в цій серії, маючи максимальну номінальну потужність 165 к.с. або 177 к.с. з інтелектуальною системою управління потужністю.

Збільшено розмір шин, зокрема задні колеса – до щонайбільше 650/65 R38. Коротка колісна база, що становить лише 2,58 м, забезпечує особливу маневреність цієї машини.

Завдяки низькій власній вазі в 6,5 тонн і загальній допустимій масі в 10,45 тонн, трактор 6R 150 забезпечує дуже високе корисне навантаження в 4 тонни. Він пропонує продуктивність шестициліндрового трактора з перевагами чотирициліндрової машини, тобто компактні габарити й легку вагу в поєднанні з динамічною та універсальною продуктивністю.

Для підйому важчого знаряддя вантажопідйомність задньої навіски було підвищено на 12%. Збільшено також гідравлічний насос – до 155 літрів, який у поєднанні з динамічною системою вимірювання маси забезпечує значні переваги продуктивності фронтального навантажувача.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram