Інвестиції в сівалку: як OMEGA від BEDNAR покращує фінансові результати господарства

Компактна, універсальна, точна, технологічна та зручна. Попит на сівалки OMEGA від чеської компанії BEDNAR зростає! Популяція цих агрегатів в Україні збільшується. Аграрії стверджують, що це якісне рішення за привабливою ціною.

Аграрії в різних регіонах України отримують кращий результат, використовуючи пневматичні сівалки OMEGA. Опитування показало, що користувачі оцінили 5 основних переваг сівалки, які стали причиною високого попиту на агрегат.

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ. Підходить як для традиційної, так і для мінімальної технології обробітку ґрунту. Перевагою сівалки OMEGA є здатність одночасно закладати добрива в рядок та у міжряддя – жоден інший виробник не пропонує такої опції. Надзвичайно зручною є можливість підготовки ґрунту та посіву за один прохід, що значно економить час та зменшує експлуатаційні витрати. Широка варіативність додаткового обладнання дозволяє адаптувати вашу сівалку під роботу в будь-яких ґрунтово-кліматичних умовах. Аграрії особливо схвалюють наявність такого переднього обладнання, як шинний коток FRONT PACK та гідравлічна вирівнювальна планка CRUSH BAR. Опційно також на сівалку можна встановити висівний апарат ALFA DRILL, що розширює її можливості.

ТОЧНІСТЬ. Дводискові сошники з паралелограмною підвіскою відмінно копіюють рельєф та забезпечують задану глибину. Маневреність та копіювання рельєфу дають можливість успішно засіяти як ділянки зі складним рельєфом, так і великі поля. Х-подібне розташування дисків забезпечує точне слідування сівалки за трактором і виключає можливість бічного зсуву. Бункер сівалки працює під надлишковим тиском, що дає змогу працювати з будь-якими нормами та підвищує точність висіву.

НАДІЙНІСТЬ. Продумана міцна рама забезпечує ще більш досконалу обробку та посів. Всі елементи агрегата розроблені так, щоб забезпечити надійну роботу сівалки, а також прохідність ґрунту та рослинних решток, а саме: переднє обладнання, система кріплення дисків (по 2 диски на одній стійці), агресивні А-диски, задній шинний коток у шаховому порядку тощо.

ТЕХНОЛОГІЧНІСТЬ. Повністю сумісна з протоколом ISOBUS, може працювати як з терміналом трактора, так і з власним. Легко налаштовується і регулюється. Швидке, зручне та просте калібрування, що займає мінімальну кількість часу.

ВАРТІСТЬ. Ця комбінація передових технологій є відчутно доступнішою за своїх конкурентів, тому багато українських аграріїв, оцінивши вагомі переваги та максимально зручне користування сівалкою, вибирають OMEGA від BEDNAR. Пропонуємо й вам підсилити парк своєї техніки новою сівалкою OMEGA, яка доступна до замовлення через дилерські центри Тайтен Машинері Україна.

Замовляйте ДЕМОпоказ, щоб на власному полі переконатися в якості роботи сівалки та оцінити її вагомі переваги. Зв’яжіться з нами за номером 0 800 50 8080 або звертайтеся до торгового представника «Тайтен Машинері Україна» у вашому регіоні. 

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram